Meditasyon

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 108 MB
  • Version 2.20
  • Dil Türkçe
  • Firma YEDI70 SAGLIK DANISMANLIK PAZARLAMA TICARET ANONIM SIRKETI
İlk kez Türkçe geliştirilen bir meditasyon uygulaması ile karşı karşıyasınız.

İlk kez Türkçe geliştirilen bir meditasyon uygulaması ile karşı karşıyasınız. 

Uygulamamız Meditasyon uygulamasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi uygulamamız sizlere meditasyon konusunda yardımcı olacaktır. Günde 5 dakikadan başlayan farkındalık egzersizleri ile bedeninizi ve duygularınızı daha yakından tanıyabilir, stresinizi yönetebilir, endişelerinizi azaltabilir ve uyku problemleriniz varsa bunları çözebilirsiniz.

Meditasyon'un insan sağlığı ve mutluluğuna katkısı bilimsel çalışmalara dayanıyor. Daha mutlu ve huzurlu bir insan olabilmek için farklı konular içeren programlara yer veren Meditasyon uygulaması sizlere bir çok konuda yardımcı olacaktır. 

Meditasyon yapabilmeniz sizlere yardımcı olabilecek olan bu mükemmel mobil uygulama hayatınızı daha kaliteli bir hale getirecek ve sizlere oldukça fayda sağlayacaktır. Uygulama içerisinde abonelik yapmanız gerekebilir. Bazı durumlarda uygulamadan daha fazla yararlanabilmek için uygulama içi satın alımlar yapmanız gerekebilir. 

Hayat kaliteniz açısından oldukça faydalı olacağını düşündüğüm Meditasyon uygulaması meditasyon konusunda sizlere belirli programlar sayesinde en kaliteli uygulama olma hakkını kazanmıştır. Sizde uygulamamıza ücretsiz olarak sahip olmanın tadını çıkartın. 

Daha Fazla Göster
Meditasyon indir